SSpinbara

Bonusy Spinbara

Spinbara casino bonus obejmuje 100% dopasowania i maksymalny bonus 2 250 zł.

Dopasowanie oferty: 100%Maksymalny bonus: 2 250 zł

Spinbara casino bonus · wybierz ofertę

Sprawdź, że Spinbara bonus obejmuje 7 aktywnych promocji.

Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty ma formę oferty reload, a jego dopasowanie wynosi 100% do maksymalnie 450 zł. Oznacza to, że wartość otrzymanego bonusu podlega limitowi 450 zł, nawet gdy dopasowanie obejmuje pełną wysokość wpłaty.

Krypto Bonus Powitalny w Kasynie działa jako oferta welcome z dopasowaniem 200% aż do 3 000 USDT. Maksimum 3 000 USDT ogranicza wartość bonusu niezależnie od wysokości procentu dopasowania.

Bonus du weekend jest ofertą reload z dopasowaniem 50% do maksymalnie 700 € oraz 50 darmowymi spinami.

Wymagania obrotu wynoszą Wager de 35x le dépôt + le bonus, więc obrót obejmuje zarówno depozyt, jak i bonus.

Cashback Live Casino obejmuje 25% do maksymalnie 200 €, a jego warunek to Wager de x1. Ten poziom wymagań obrotu odróżnia tę ofertę od Bonus du weekend.

Przeczytaj wymagania obrotu i termin przed zaakceptowaniem oferty.

Bonus jest opcjonalny, więc możesz grać bez niego, gdy warunki nie odpowiadają Twojemu sposobowi gry.

Sprawdź, które automaty i inne gry wliczają się do wymagań obrotu, zanim zaczniesz grę.

Podczas aktywnego bonusu zachowaj maksymalny zakład wskazany w jego warunkach.

Jedna aktywna oferta jest łatwiejsza do śledzenia niż kilka aktywnych ofert jednocześnie.

Sprawdź w koncie okres ważności bonusowych środków, zanim ten okres upłynie.

Wypłata zlecona przed zakończeniem obrotu może anulować bonus, dlatego najpierw przeczytaj jego warunki.

  • Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty100% do 450 zł
  • Krypto Bonus Powitalny w Kasynie200% aż do 3,000 USDT
  • Kryptowalutowy Bonus Powitalny na Zakłady100% aż do 200 USDT
  • Bonus za 1er depozyt150% do 1 500 € + 200 darmowe spiny
  • Bonus weekendowy50% do 700 € + 50 darmowe spiny

    W każdy weekend · Obrót 35x depozytu + bonusu

  • Bonus tygodniowy50 darmowe spiny

    Minimalna wpłata 20 € · Od poniedziałku do czwartku

  • Cashback Live Casino25% do 200 €

    Obrót x1

Spinbara: pakiet powitalny dla nowych graczy

Wpłać minimum 20 €, aby spełnić warunek uruchomienia oferty powitalnej. Wymagania obrotu x35 obejmują bonus i wpłatę, a maksymalny zakład podczas obrotu wynosi 5 €.

Wykorzystaj ofertę w ciągu 10 dni, ponieważ po tym terminie nie będzie już dostępna do użycia.

WarunkiOferta
Oferta100% do 2 250 zł + 200 DS
Procent bonusu100%
Maksymalny bonus2 250 zł
Minimalna wpłata20 €
Warunek obrotux35 (bonus + wpłata)
Ważne przez10 dni
Maksymalna stawka5 €

Najczęściej zadawane pytania

Co obejmuje oferta powitalna?

Oferta powitalna obejmuje 100% do 2 250 zł oraz 200 DS.

Jaki procent obejmuje oferta powitalna?

Oferta powitalna obejmuje 100%.

Jaka jest maksymalna kwota bonusu powitalnego?

Maksymalny bonus wynosi 2 250 zł.

Co dają bonusy powitalne na sport, kasyno i zakłady kryptowalutowe?

Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty daje 100% do 450 zł, Krypto Bonus Powitalny w Kasynie daje 200% aż do 3,000 USDT, a Kryptowalutowy Bonus Powitalny na Zakłady daje 100% aż do 200 USDT.

Zaktualizowano